Journals / Jeofizik Dergisi / 2000 / Cilt: 14 - Sayı: 1

GRAVİTE ANOMALİLERİNİN ANDREEV-GRİFFİN DEĞİŞİM YÖNTEMİ İLE DEĞERLENDİRİLMESİ / Evaluation of Gravity Anomalies by Andreev-Griffin Variation Method

Pages
1–1
Publication Date
2000-06-01
DOI
—
🏛️Bibliographic metadata and full text access for this article are provided via DergiPark.
DergiPark Record ↗
🔖

Cite This Article

MADEN, N., KADİR, F., GELİŞLİ, K. (2000). GRAVİTE ANOMALİLERİNİN ANDREEV-GRİFFİN DEĞİŞİM YÖNTEMİ İLE DEĞERLENDİRİLMESİ / Evaluation of Gravity Anomalies by Andreev-Griffin Variation Method. Jeofizik Dergisi, Cilt: 14 - Sayı: 1, 1–1. https://ajindex.com/articles/834519

📄 Full Text PDF Viewer

📄

PDF görüntüleyici hazırlanıyor...