Journals / Yüzüncü Yıl Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fen Bilimleri Dergisi / 1994 / Cilt: 5 - Sayı: 5

Lineer denklem sistemlerinin çözümü için etkin bir C programı

Pages
95–102
DOI
—
🏛️Bibliographic metadata and full text access for this article are provided via DergiPark.
DergiPark Record ↗
🔖

Cite This Article

AKBULUT, S., MİRASYEDİOĞLU, Ş. (1994). Lineer denklem sistemlerinin çözümü için etkin bir C programı. Yüzüncü Yıl Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fen Bilimleri Dergisi, Cilt: 5 - Sayı: 5, 95–102. https://ajindex.com/articles/336524