Journals / Dicle Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi / 2014 / Cilt: 3 - Sayı: 1

Jacobsthal ve Jacobsthal-Lucas sayıları üzerine bir çalışma

Pages
13–18
Publication Date
2014-05-01
DOI
—
🏛️Bibliographic metadata and full text access for this article are provided via DergiPark.
DergiPark Record ↗
🔖

Cite This Article

DAŞDEMİR, A. (2014). Jacobsthal ve Jacobsthal-Lucas sayıları üzerine bir çalışma. Dicle Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi, Cilt: 3 - Sayı: 1, 13–18. https://ajindex.com/articles/134381

📄 Full Text PDF Viewer

📄

PDF görüntüleyici hazırlanıyor...

References (1)

  1. S.Vadja, 1989, Fibonacci and Lucas Numbers and the Golden Section. Chichester, Brisbane, Toronto, New Yort, USA.